Üzgünüz İsteğinizle İlgili Sorun Oluştu 2018 | Kesin Çözüm

Üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu hatası son zamanlarda popüler sosyal medya uygulamalarında karşımıza çıkmaktadır. Bugün bu yazımda bu sorunun kesin çözümünü detaylı olarak anlatacağım.

Instagram uygulaması genellikle ayda iki kez güncelleme alan bir uygulamadır. Biliyorsunuz ki popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook geçtiğimiz aylarda instagramı daha sonra whatsapp uygulamalarını satın aldı.

instagram-sorunları-2018

Dünya genelinde zaman zaman instagram, facebook, whatsapp vb. uygulamaları anlık olarak erişim sağlanamamaktadır. Bu hatayı çoğu zaman bu uygulamaların sunucularından kaynaklı kısa süreli erişim sağlanamaması durumunda karşımıza çıkmaktadır. Bu sorunun çözümü ise biraz beklemektir.

Eğer instagram üzgünüz isteğinizle ılgılı bir sorun oluştu hatası dünya genelinde değil de sadece sizin hesabınızda alıyorsanız yapmanız gerekenleri şimdi açıklayacağım.

Üzgünüz Isteğinizle Ilgili Sorun Oluştu Çözümü

Araştırmalarım sonucu diğer web sitelerinde Vpn kullanımı tavsiye edilmektedir. Ayrıca hesabınızı kısa süreli de olsa dondurmanızı tavsiye ediyorlar. İsteyen kişiler bu adımları uygulayabilirler.
Diğer yöntem ise bunlara gerek kalmadan direkt olarak sorunuzun çözümü olacaktır. Biliyorsunuz ki bu hatayı kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra almaktasınız.
Şimdi instagram üzgünüz isteğinizle ılgılı bir sorun oluştu hatasının çözümü için uygulamanız gereken adımlara geçelim.

  • İlk olarak başka bir akıllı telefondan instagram kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın.
  • Resimde görüldüğü gibi Ayarlar-Bağlantılı Hesaplar- Facebook u aktif hale getirin. Yani facebook hesabınızı instagrama bağlayınız.

üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu

  • Şimdi akıllı telefondan çıkış yaparak kendi telefonunuzdan instagram uygulamasını tıklayınız.
  • Resimde görüldüğü gibi giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifre yerine altta facebook hesabı ile devam et göreceksiniz.

instagram giriş

  • Üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu hatasını kesin olarak bu şekilde çözmüş olacaksınız. Bundan sonra ki girişlerde de facebook hesabınızla giriş yapmayı unutmayınız.

Üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu hatasını çözdükten sonra instagram hesap güvenliği ve bazı üçüncü part uygulamalar olan pictram vb uygulamalarda instagram resimlerinizin görünmesini istemiyorsanız şu adımları uygulayınız;

  • Paylaştığınız sosyal medyanın fotoğrafı ya da videolarını Google aramalarında çıkmamasını istiyorsan Gizli Hesap sekmesini etkinleştirin…
  • Hesap çalmalarından kendi hesabınızı korumak için lütfen İki Faktörlü Kimlik Doğrulama sekmesini etkinleştirin…
  • Önemli fotoğraflarınızda gizli kalmasını ya da sadece arkadaşlarınızın görmesini istiyorsanız gizli hesaba ek olarak fotoğraf paylaşırken konum etiketini kullanmayınız…

Okan Yüklet

Merhaba ben Okan Yüklet Teknoyuklet sitesinin kurucusuyum. Aktif olarak eğitim hayatıma devam ederken bir yandan da hobi olarak teknolojiye dair güncel sorun ve öneriler hakkında yazılar yazmaktayım. Yazılarımda yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, buralardaydım.” demek için dahi olsa vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.