Instagram Hikaye Indirme 2018 | Instagram Hikaye Kaydetme

Sevgili teknoyuklet takipçileri popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan instagram da instagram hikaye indirme  ile ilgili bazı uygulamalardan bahsedeceğim. Gelişen teknoloji çağında sosyal medya kullanmayan sanırsam yok denecek kadar azdır.

  • Programa geçmeden önce sosyal medyalardan biri olan instagram takip kontrol hakkında bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum.
  • Paylaştığınız sosyal medyanın fotoğrafı veya videolarını Google aramalarında çıkmamasını istiyorsan Gizli Hesap sekmesini etkinleştirin…
  • Hesap çalınmalarından kendi hesabınızı korumak için lütfen İki Faktörlü Kimlik Doğrulama sekmesini etkinleştirin…
  • Önemli fotoğraflarınızda gizli kalmasını veya sadece arkadaşlarınızın görmesini istiyorsanız gizli hesaba ek olarak fotoğraf paylaşırken konum etiketini kullanmayınız

Bu yazımda instagram hikayeleri indirme, instagram hikaye proğramı, instagram hikaye indirme ios, instagram başkasının hikayesini indirme iphone, instagram pc, hikaye görme android, instagram başkasının hikayesini kaydetme iphone, instagram başkasının hikayesini kaydetme, instagram hikaye indirme android, instagram hikaye indirme programı vb. soruların cevaplarını bulacaksınız.

Android ve Ios Instagram Hikaye Indirme Programları

Şimdi instagram hikaye indirme uygulamalarını incelemeye gelelim.

Repost Stories – İos

Iphone kullanıcıları için instagram hikaye indirme programı olan bu programı Apple Store den kolayca indirip kullanabilirsiniz.

Uygulamanın resmi şu şekildedir.

instagram hikaye indirme

  • Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapınız gerekecektir.
  • Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra hikayesini indirmek istediğiniz kişinin profiline tıklayınız.
  • Hikayesini indirmek istediğiniz kişinin hikayesini izlerken sağ alt köşede nasıl indirilir (download) seçeneğine tıklayın.
  • Bu şekilde başkasının hikayesini kolay bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

Story Saver for Instagram – Android

Uygulamanın resmi şu şekildedir.

hikaye indirme

  • Android işletim sistemine sahip tüm kullanıcılar story saver uygulaması ile başkasının veya kendisinin hikayesini hızlı şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.
  • Yine burada uygulamayı Google play store den indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanız gerekiyor.

story saver

Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra dilerseniz ana bölümden görülen kişilerden herhangi birinin hikayesini ya da arama bölümünü kullanarak istediğiniz kişinin hikayesini hızlı şekilde saniyeler içinde telefonunuza indirebilirsiniz. Instagram hikaye kaydetme uygulamalarını sizler için derlemiş olduk.

Okan Yüklet

Merhaba ben Okan Yüklet Teknoyuklet sitesinin kurucusuyum. Aktif olarak eğitim hayatıma devam ederken bir yandan da hobi olarak teknolojiye dair güncel sorun ve öneriler hakkında yazılar yazmaktayım. Yazılarımda yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, buralardaydım.” demek için dahi olsa vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.