Instagram Hikaye Öne Çıkarma 2018 | Instagram Öne Çıkanlar Sorun

Merhaba sevgili teknoyuklet okuyucuları uzun araştırmalarım sonucunda sizlere instagram hikaye öne çıkarma sorununun çözümünü resimli olarak anlatacağım…
Instagram uygulaması aldığı son güncellemelerle birlikte uygulamayı en çok kullanan kişilerin bildiği üzere artık kişiler isterse paylaştığı instagram hikayelerini kendi profilinde bir hikayeyi nasıl öne çıkarma özelliği kullanıma sunuldu.

instagram-hikaye-öne-çıkarma--300x180

 • Instagram günümüz internet çağında en çok tercih edilen sosyal medya paylaşım uygulamaları arasında en iyi sıralarda yerini korumaktadır.
 • En iyi sosyal medya uygulaması olan instagram her ay yeni güncelleştirmeler sunmaktadır.
 • Instagram hikayelerinin bu güncelleştirmelerinden biri de anlık olarak fotoğraf veya video paylaşma imkanı sunmaktadır.
 • Instagram uygulamasını kullanan insanların çoğu paylaştığı instagram video ya da instagram fotoğraflarını profilin de kalmasını istiyor.
 • Son yazılarımda sıkça sorulan sorulardan biri olan instagram hikayeyi ve öne çıkaramama sorunu ile ilgili gün geçtikçe bir sorunla karşılaşan kişi sayısı artmaktadır.

Instagram Hikaye Öne Çıkarma 

Bu başlık altında instagram öne çıkan yapamıyorum, instagram hikaye öne cikarmak olmuyor, hikaye öne cikarma sorunu, instagram hikaye öne çıkanlar özelliği olmuyor, instagram hikaye öne çıkarma yok, Instagram Öne Çıkanlar Sorunu ile ilgili soruların cevaplarını bulacaksınız…

Instagram hikaye öne çıkanlar sorununun çözümünü nasıl yapacağınız kısma geçelim… Instagram hikayeyi öne çıkarma sorununu adım adım anlatacağım..

 • 1.Adım: Öncelikle instagram hesaplarınıza kullanıcı adı ve şifre ile ya da direkt olarak facebook hesabınızla giriş yapıyorsunuz…

instagram giriş yapma

 • 2.Adım: Instagram hesaplarınıza kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan daha sonra profil kısmına tıklıyoruz…
 • 3.Adım: Eğer instagram uygulamasını güncel tutuyorsanız sağ üst kısımda saat işareti yani hikaye arşivi olacaktır. Olmayanlar için instagramı son sürümüne güncelleyiniz. Saat işaretini tıklıyoruz..

instagram-hikaye-öne-çıkarma-sorunu-176x300

Instagram Öne Çıkanlar Sorunu

 • 4.Adım: Karşımıza eğer daha önce instagram da bir hikaye paylaşımı yaptıysanız hikayelerin tarihleri ile birlikte çıkacaktır. Eğer paylaşım yapmadıysanız bu uyarıyla karşılaşacaksınız ve hemen bir hikaye paylaşımı yapınız.

instagram hikaye öne çıkarma sorunu çözümü

 • 5.Adım: Daha sonra yine sağ üst köşede üç nokta gibi olan yeri tıklıyoruz ve karşımıza ayarlar ve öne çıkan oluştur seçenekleri çıkacaktır. Öne çıkan oluştur seçeneğine tıklıyoruz…

instagram hikaye öne çıkarma çözümü

 • 6.Adım: Öne çıkanlara tıkladıktan sonra instagram ve öne çıkarmak istediğiniz hikayeyi seçiyorsunuz. Ardından hikayenin sağ alt köşesinde öne çıkar butonuna tıklayarak sizde kendi instagram profilinde çıkarma yapabilirsiniz…

instagram-hikaye-öne-çıkarma-çözüm-183x300

 • 7.Adım: Unutmayınız bazı kullanıcılarda hala instagram öne çıkarma özelliği yoksa instagram uygulamasını güncel tutmaları ve beklemeleri gerekmektedir…

 

Okan Yüklet

Merhaba ben Okan Yüklet Teknoyuklet sitesinin kurucusuyum. Aktif olarak eğitim hayatıma devam ederken bir yandan da hobi olarak teknolojiye dair güncel sorun ve öneriler hakkında yazılar yazmaktayım. Yazılarımda yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, buralardaydım.” demek için dahi olsa vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.